Tenda TEG1005M - 5x 10/100/1000 Mbps Kovový Switch, Fanless - bez ventilátorů, ochrana 6 kV
Kód: AT-539047221
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Popis produktu - hlavní parametry
ideální řešení pro větší domácnosti a firemní sítě
automatická detekce rychlosti 10/100/1000 Mb/s, TEG1005M je plně kompatibilní s každým zařízením
fanless - neobsahuje žádný ventilátor, zcela pasivní chlazení
bez managementu
porty: 5x 10/100/1000 Mb/s RJ45 Auto MDI/MDIX
forward. rychlost: 7,44 Mpps
přepínací kapacita 10 Gb/s
Quality of service: ano, dle IEEE 802.3x
mód přepínání: Store-And-Forward
podporované standarty a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab
auto MDI/MDIX - automatická detekce křížených i nekřížených kabelů
rychlost 2000 Mb/s Full Duplex pro každý port
ochrana proti přepětí: 6 kV
MAC tabulka: 2K MAC, auto aktualizace
chlazení: Fanless - bez ventilátorů, pasivní
montáž do rozvaděče: ne, desktop
montáž na zeď: ano
funkce Data Flow Control
obsahuje externí zdroj
LED Indikace: 5x Linka/Aktivita, 1x Napájení
spotřeba: max. 2.5 W
rozměry: 100 mm x 64 mm x 25 mm(L*W*H)
pracovní teplota: -10oC ~ 45oC
vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)