Tenda TEG1120P-16-150W PoE+ Gigabit switch 16x 1Gb/s PoE+ 802.3af/at + 2x SFP + 2x RJ45, 135W, Rack
Kód: AT-539047215
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (2 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tenda TEG1120P-16-150W je 18ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a 2x SFP sloty. 16 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 135 W) + 2x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 2x SFP 1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 19". Ochrana proti přepětí 6 kV. Přepínání VLAN, Extend, Priority, Standart. Kovový obal.
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Technické parametry
Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
Porty PoE: 16x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace a s podporou PoE IEEE802.3 at/af PoE standart
Porty Uplink: 2x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace, 2x 100/1000 Mbps SFP
Celková propustnost: 40 Gbps
Velikost tabulky MAC adresace: 8K
Mód přepínání: Store-And-Forward
LED Indikace: 20x Linka/Aktivita portu, 1x PoE-Max, 1x Napájení
PoE napájení: Port 1 to Port 16 support standard IEEE802.3at/af power (maximum power for each port is 30W),PoE power type is (1 and 2 +, 3 and 6 - line pair), totally 135 Watt for PoE
Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV
Buffer: 4M
Packet forwarding rate: 41,7 Mpps
Napájení: 100 až 240 V, AC 50/60 Hz
Spotřeba: 15 W (bez PoE napájení), 150 W (s připojenými PoE zařízeními max. 135 W)
Rozměry: 440mm x 178,8mm x 44mm(L*W*H)
Celkem max. napájení PoE: 135W
Umístění: rackmount 19", na stěnu, desktop
MTBF: 50 000 hodin+
Pracovní teplota: 0oC ~ 45oC
Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
Certifikace: FCC/CE/RoHS
Popis produktu
Tenda TEG1120P-16-150W přepíná data pomocí 18ti portů RJ45 a 2x SFP sloty, 16 portů 10/100/1000 Mb/s podporuje PoE802.3af/at. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
Tenda TEG1120P-16-150W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do větších domácností.
Přepínač Standart / Priority / Extend / VLAN mode
- Priority mode: Port1 až Port8 mají nastavenou velmi vysokou QoS prioritu.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 135 Wattů na 16 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony, apod.
Vždy celkem max. 135 W
Obsah balení
1x Tenda TEG1120P-16-150W
1x Sada "L" držáků do racku
1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
1x Napájecí kabel 230V
Související odkazy
Doplňkové parametry
Kategorie: Kabely PC a sítě
Záruka: 36
Hmotnost: 2.598 kg
EAN: 6932849436617
Hloubka jedn. balení: 8.5
Hmotnost jedn. balení: 2.598
Kód výrobce: 75011997
Management: Unmanaged switch
Obsahuje switch: Ano
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet LAN portů: 18
POE: Ano, Out (výstup)
Rozměr xyz jedn. balení: 27.4x47.6x8.5
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
Šířka jedn. balení: 27.4
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Výška jedn. balení: 47.6
Záruka: 36
Materiál produktu: Kov
Nevyžaduje smluvní údaje: Ano
Optika: Ano
Počet SFP+ portů: 2
PoE In standard: Nepodporuje
PoE Out standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+
PoE standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+