Triakově stmívatelný driver pro LED svítidla 550mA 20W
Kód: EO-1560020550Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Led svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592920114339 |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Napětí na výstupu: | 25–42 V DC |
| Napětí vstupu: | 220–240 V AC |
| Proud na výstupu: | 400–550 mA |
| Příkon: | 20 W |
| Rozměr: | 122 × 40 × 25 mm |
| Typ: | TRIAK |
| Určeno pro: | – |
| Záruční doba: | 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
