TRX Baterie Enestar H5CKD pro Dell 451-BCPS Inspiron 5300 5405 7306 7506,Latitude 3510 - Li-Ion 15V 3530mAh/neoriginální
Kód: 1M-TRX-ES-H5CKDDetailní popis produktu
TRX Enestar H5CKD 3530 mAh
Kompatibilní baterie pro vybrané notebooky Dell.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 3530 mAh (53 Wh)
Napětí: 15 V
Rozměry: 253,2 × 98 × 6,6 mm
Hmotnost: 220 g
Technologie baterie: Li-Iontová
Nahrazuje baterie: H5CKD, TXD03, 0V618, 451-BCPS, 451-BCPZ, 451-BCQD, 7T8CD, 9077G
Pro notebooky:
Inspiron 13 5000 (N5300)
Inspiron 13 5000 (5301)
Inspiron 13 7000 (7300) 2-in-1
Inspiron 14 5000 (5400) 2-in-1
Inspiron 14 5000 (5401)
Inspiron 14 5000 (5402)
Inspiron 14 5000 (5406) 2-in-1
Inspiron 14 7000 (7405) 2-in-1
Inspiron 15 5000 (5501)
Inspiron 15 5000 (5502)
Inspiron 15 5000 (5505)
Inspiron 15 7000 (7500) 2-in-1 (ICL)
Inspiron 15 7000 (7506) 2-in-1 (Silver)
Latitude 3120 2-in-1
Latitude 3140
Latitude 3410
Latitude 3510
Vostro 13 5000 (5300)
Vostro 13 5000 (5301)
Vostro 14 5000 (5401)
Vostro 14 5000 (5402)
Vostro 15 5000 (5501)
Vostro 15 5000 (5502)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8592457292630 |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Druh příslušenství: | baterie |
| Formát baterie: | pro notebook |
| Hmotnost: | 0,22 kg, 0.32000 kg |
| Kapacita baterie: | 53 Wh, 3530 mAh |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Napětí baterie/článku: | 15 V |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
