TRX Baterie Enestar JK6Y6/ pro DELL 451-BCPT/ Latitude 3120 3410 3510 Vostro 5401 5402 5502/ 3556mAh 40Wh/ neoriginální
Kód: 1M-TRX-ES-JK6Y6Detailní popis produktu
TRX Enestar JK6Y6 3556 mAh 40 Wh
Kompatibilní baterie pro vybrané notebooky Dell.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 3556 mAh (40 Wh)
Napětí: 11,25/11,4 V
Technologie baterie: Li-Iontová
Nahrazuje baterie:
CF5RH
C5KG6
JK6Y6
K3N6W
451-BCPT
451-BCPU
5NDNH
Pro notebooky:
Dell
Latitude 3120
Latitude 3410
Latitude 3510
Vostro 5401
Vostro 5402
Vostro 5502
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5904376899150 |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Druh příslušenství: | baterie |
| Formát baterie: | pro notebook |
| Hmotnost: | 0.25000 kg |
| Kapacita baterie: | 40 Wh, 3556 mAh |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Napětí baterie/článku: | 11,4 V |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
