ViewSonic LSD400W 4000AL, Laser Phosphor system, TR1.544~1.72, 1.1x zoom, HDMI x2, 15W SPK, HV keystone
Kód: 1M-LSD400WDetailní popis produktu
ViewSonic LSD400W – velký WXGA obraz v malém prostoru
Projektor ViewSonic LSD400W s krátkou projekční vzdáleností, který je navržen pro profesionální aplikace. Uplatní se tak ve firemní kanceláři, výstavních prostorách apod. Pro promítání využívá moderní fosfor-laserovou technologii 3. generace, která podporuje dlouhou životnost až 30 000 hodin provozu bez nutnosti výměny lampy. Disponuje rozlišením WXGA a svítivostí 4 000 ANSI lumenů pro ostrý a dobře čitelný obraz i v osvětlených místnostech. Projektor ViewSonic LSD400W produkuje obraz od 30" do 300" s projekčním poměrem 1,544–1,72.






Projektor ViewSonic LSD400W nabízí i speciální barevné režimy pro specifické uživatelské potřeby – Golf Mode podporuje realistické zobrazení zelených a modrých odstínů a umožní vám například plnohodnotné golfové simulace. Díky funkcím pro korekci obrazu, portrétovému režimu a 360° projekci umožňuje flexibilní instalaci v prostoru a přizpůsobení v interiéru podle vašich potřeb.

Široká konektivita umožní snadnou implementaci do profesionálních AV systémů. Projektor ViewSonic LSD400W je ideální pro všechny, kteří potřebují velký obraz na malém prostoru – v kanceláři, učebně nebo v rámci simulátoru. Laserový zdroj světla podporuje dlouhou životnost po dlouhé roky i nižší spotřebu energie, což vede k celkové úspoře nákladů.






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Projektory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.6 kg |
| EAN: | 766907034325 |
| Barva: | Bílá |
| Bezdrátové připojení: | ne |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Drátové připojení: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| HDMI (počet): | 2 |
| Hmotnost: | 3,1 kg, 4.60000 kg |
| Miniaturní: | ne |
| Provoz na baterii / akumulátor: | ne |
| Přenosné: | ne |
| Rozměry: | 286 × 216 × 129 mm |
| Síťové připojení: | ne |
| Spotřeba: | 114 W |
| Technologie zdroje světla: | laser |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB vstup: | ano |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kontrast projektoru: | 3 000 000 : 1 |
| Lichoběžníková korekce: | ano |
| Projekční vzdálenost: | Normal |
| Rozlišení projektoru: | 1280 × 800 |
| Svítivost projektoru: | 4000 ANSI lumeny |
| Technologie projektoru: | DLP |
| Zoom: | ano |
| Zpětný projektor: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Životnost lampy/diody: | 20000 h |
| Životnost v EKO režimu: | 30000 h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
