ViewSonic PA503W / WXGA/ DLP projektor/ 3600 ANSI/ 22000:1/ Repro/ HDMI/ VGA/ /
Kód: 1M-PA503WDetailní popis produktu
ViewSonic PA503WDLP projektor s WXGA rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů nabízí svítivost 3600 ANSI lumenů a kontrastní poměr 22000:1, díky čemuž zajistí kvalitní prezentace s ostrými detaily po celém plátně. Technologie SuperColor nabízí širší rozsah barev, čím zaručí realistickou barevnou projekci v jasném i tmavém prostředí. Ozvučení prezentace zajistí integrovaný reproduktor s výkonem 2 W. Projektor navíc umožňuje uživatelům promítat 3D obsah přímo z 3D Blu-ray přehrávačů, notebooků, tabletů a dalších přehrávačů médií s podporou HDMI.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Systém projekce: DLP
Rozlišení: 1280 x 800 px
Jas: 3600 ANSI lumenů
Kontrastní poměr: 22000:1
Rozhraní: 1 x HDMI, 2 x VGA vstup, 1 x VGA výstup, 1 x RS-232, 1 x kompozitní vstup, 1 x audio vstup, 1 x audio výstup, 1 x USB typ mini B
Barva: bílá - šedá
Hmotnost: 2,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Projektory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 766907904918 |
| Barva: | bílá - šedá |
| Bezdrátové připojení: | ne |
| Délka záruky: | 24 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 24 měsíce |
| Drátové připojení: | ano |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hmotnost: | 2,2 kg, 3.60000 kg |
| Kompozitní (počet): | 1 |
| Miniaturní: | ne |
| Podpora 3D: | ano |
| Provoz na baterii / akumulátor: | ne |
| Přenosné: | ne |
| Rozměry: | 294 × 218 × 110 mm |
| Síťové připojení: | ne |
| Spotřeba: | 260 W |
| Spotřeba max.: | 260 W |
| Technologie zdroje světla: | lampa |
| USB vstup: | ne |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| VGA (počet): | 3 |
| Výkon zdroje světla: | 200 w |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Kontrast projektoru: | 22000 : 1 |
| Lichoběžníková korekce: | ano |
| Max. vstupní rozlišení projektoru: | 1920 × 1080 |
| Poměr projekční vzdálenosti: | normal |
| Rozlišení projektoru: | 1280 × 800 |
| Svítivost projektoru: | 3600 ANSI lumeny |
| Technologie projektoru: | DLP |
| Zoom: | ano |
| Zpětný projektor: | ne |
| Životnost lampy/diody: | 5000 h |
| Životnost v EKO režimu: | 15000 h |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
