ViewSonic VG2756-4K / 27"/ IPS/ 16:9/ 3840x2160/ 5ms/ 350cd/m2/ DP/ HDMI/ RJ45/ USB/ PIVOT/ Repro
Kód: 1M-VG2756-4KDetailní popis produktu
ViewSonic VG2756-4K – dokovací 4K monitor s ochranou očí
Monitor ViewSonic VG2756-4K s dokovací stanicí doplní váš PC systém v kanceláři nebo domácnosti o prostorný 27" displej s vysokým 4K rozlišením. Díky tomu produkuje ostrý obraz plný barev a tabulky, dokumenty, aplikace i multimediální obsah vám zprostředkuje úhledně a na dostatečně velké ploše. Integrovaná dokovací stanice přináší pokročilé možnosti připojení, mezi nimiž nechybí podpora RJ45 a USB-C. Díky tomu získáte jednoduchý přístup k internetu nebo můžete nabíjet notebook, přenášet data, obraz i zvuk pomocí jediného kabelu.

Samozřejmostí je připojení k různým periferiím, jako jsou tiskárny, skenery nebo externí pevné disky. Displej s ultra jemným 4K UHD rozlišením poskytuje 4× více pixelů než Full HD. Díky tomu produkuje ostrý obraz vykreslený do nejmenších detailů a je ideální pro profesionální práci s vizuálním obsahem, grafikou, editační činnost, práci s náročným grafickým softwarem apod. Dvojice portů HDMI přináší flexibilitu připojení a umožňuje připojit herní konzole, Blu-ray přehrávače, fotoaparáty, notebooky a další zařízení.

Ergonomický stojan umožňuje otočení a nastavení do výšky a dosažení ideální polohy pro pohodlnou, každodenní činnost. IPS panel se širokými pozorovacími úhly je ideální pro sledování obrazu ze stran a s pracovními kolegy. Displej monitoru ViewSonic VG2756-4K nabízí ochranu proti blikání a nadměrnému modrému světlu. Technologie Flicker-Free a filtr modrého světla snižují únavu očí a umožní vám pohodlně sledovat obraz po celý den.

LED monitor s úhlopříčkou 27" a 4K Ultra HD rozlišením 3840 x 2160 obrazových bodů. Disponuje kontrastním poměrem 1000:1, jasem 350 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a pokrytím 100% sRGB barevné palety. Díky technologii IPS nabízí široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. K dispozici jsou dva porty USB 3.1, ethernetový RJ-45 port a univerzální port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 90 W. V neposlední řadě jistě potěší vestavěné reproduktory, výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot, která umožňuje otočení obrazovky o 90°.
Součástí balení je HDMI, USB a USB-C kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16:9
Rozlišení: 3840 x 2160
Kontrastní poměr: 1000:1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 2x HDMI, 1x DisplayPort, 2x USB 3.2 Gen2 (USB 3.1), 1x USB-C 3.2, 1x RJ-45
Barva: černá - šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory a LFD |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 766907008555 |
| Barva: | černá - šedá |
| Délka záruky: | 36 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 36 měsíce |
| DisplayPort (počet): | 1 |
| Doba odezvy: | 5 ms |
| Domácnost: | ano |
| Dotykový displej: | ne |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Energetická třída: | F |
| Filmy: | ano |
| Grafika: | ano |
| HDMI (počet): | 2 |
| Hmotnost: | 7,5 kg, 10.50000 kg |
| Id informační list výrobku: | 1255097 |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Kancelář: | ano |
| Kontrast: | 1 000 : 1 |
| Kontrast dynamický: | 80 000 000 : 1 |
| Otočný podstavec: | ano |
| Pivot: | Ano |
| Pohotovostní spotřeba: | 0,5 W |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Povrch displeje: | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozlišení: | 3840 × 2160 bodů |
| Rozměry: | 612 × 406,19 × 202 mm |
| Spotřeba: | 26,35 W |
| Televize: | ne |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka: | 27 " |
| USB 3.1 (počet): | 2 |
| USB Hub: | ano |
| USB typ C (počet): | 1 |
| Velikost bodu: | 0,155 mm |
| VESA rozměr: | 100 × 100 |
| VESA uchycení: | ano |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Výškově stavitelný: | ano |
| Webkamera přední: | ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Zobrazovací frekvence: | 60 Hz |
| EPREL ID: | 1255097 |
| Zakřivený: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
