WD RED PLUS 8TB / WD80EFPX / SATA 6Gb/s / Interní 3,5"/ 5640rpm / 256MB
Kód: 1M-WD80EFPXDetailní popis produktu
WD Red Plus – pevný disk s velkou kapacitou pro firemní data
Interní pevný disk WD Red Plus s vysokým výkonem a obří kapacitou úložiště 8 TB. Je navržen pro vysokou a dlouhotrvající pracovní zátěž v NAS a systémem malých a středních podniků. Poskytuje kapacitu pro ukládání enormního množství dat a následné sdílení v rámci rozvoje vaší firmy. Podpora softwaru a technologií vyladí parametry interního disku dle každodenní zátěže. Výkon optimalizuje s ohledem na snížení provozních nákladů. Spotřebovává méně energie a pomáhá snižovat provozní teploty v boxech NAS. Díky tomu umožňuje nepřetržitý a dlouhotrvající provoz v režimu 24/7.

Vysokokapacitní interní pevný disk pro použití v NAS zařízeních s rozhraním SATA III. Disk formátu 3,5" nabízí kapacitu 8 TB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 8 TB
Rychlost otáčení disku: 5640 ot./min
Formát disku: 3,5"
Cache: 256 MB
Rozhraní: SATA III
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 718037899817 |
| Délka záruky: | 36 měsíce |
| Délka záruky IČO: | 36 měsíce |
| Formát HDD: | 3,5" |
| HDD kapacita: | 8000 GB |
| Hmotnost: | 0.72000 kg, 715 g |
| Rozměry: | 147 × 101,6 × 26,1 mm |
| Technologie SSD: | ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Otáčky – Pevný disk: | 5640 ot/min |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| SATA III (počet): | 1 |
| Technologie záznamu: | CMR |
| Vyrovnávací paměť HDD: | 256 MB |
| Zpracováno: | Schváleno |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
