Závaží pro párty stan 4ks
Kód: CS-13346Detailní popis produktu
Závaží pro party stan slouží k zajištění stability konstrukce stanu při venkovním použití.
Umožňuje snadné upevnění ke konstrukci stanu pomocí popruhů se suchým zipem, přičemž po naplnění vhodným materiálem (např. pískem, jemným štěrkem) zajišťuje dodatečné upevnění a pomáhá chránit stan před pohybem.
Vyrobeno je z odolného polyesteru 600D, který zajišťuje vysokou pevnost, odolnost proti opotřebení a dlouhou životnost i při pravidelném používání.
Kompaktní a funkční provedení dělá ze závaží ideální doplněk pro bezpečné použití party stanů.
| Technická data | |
|---|---|
| Rozměry | 38 × 33 cm |
| Objem | 5 l (1 ks) |
| Materiál | polyester 600D |
| Uchycení | suchý zip |
| Balení | sada 4 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stany |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8591686133462 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
