ZyXEL XGS2220-30HP, L3 Access Switch, 400W PoE, 16xPoE+/10xPoE++, 24x1G RJ45 2x10mG RJ45, 4x10G SFP+ Uplink, incl. 1 yr
Kód: AT-50100074433
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (2 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
ZyXEL XGS2220-30HP
Multigigabitový stohovatelný přepínač nabízející 24x GbE RJ-45 port, 2x 10G RJ-45 a 4x 10G SFP+ slot. Tyto 10gigabitové porty nabízejí flexibilitu pro připojení k serverům, síťovým úložištím nebo jiným vysokorychlostním síťovým zařízením. Sloty SFP+ lze navíc využít k připojení k agregačním přepínačům pro páteřní služby. Tento model je vybaven 10 porty IEEE 802.3bt PoE++ a 16 porty IEEE 802.3af/at PoE/PoE+. Switch nabízí celkový napájecí PoE budget 400 W a je vhodný pro flexibilní rozšíření instalace sítí, obzvláště o zařízení s vysokými nároky na napájení, jako jsou například Wi-Fi přístupové body. Díky integraci funkcí routeru provádí switch kromě přepínání na vrstvě L2 také směrování na vrstvě L3. Přepínací kapacita dosahuje až 168 Gbps a rychlost směrování až 125 Mpps. Buffer má kapacitu 2 MB, tabulka pro 32K MAC adres, L3 směrovací tabulka pro až 1K IPv4 záznamů a 512 IPv6 záznamů + routovací tabulka pro 64 záznamů.
  • Přepínač XGS2220-30HP podporuje standardy IEEE 802.3at/bt (PoE+/PoE++), díky čemuž dosahuje kapacity napájení až 60 W (resp. 30 W) na port.
Součástí je balík NebulaFlex Pro (licence na 1 rok), napájecí kabel a sada pro montáž do racku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 24x GbE RJ-45, 2x 10G RJ-45, 4x 10G SFP+ slot, 1x konzolový port USB typ C
PoE: ano, 802.3af/at/bt PoE++, celkový budget 400 W
Kapacita switche: 168 Gb/s
Rychlost směrování: 125 Mp/s
Rozměry: 441 x 330 x 44 mm
Hmotnost: 4,35 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Kabely PC a sítě
Záruka: 69273666.032258 měsíců
Hmotnost: 5.77 kg
EAN: 4718937625055
Barva: černá
Bez ventilátorů: ne fanless
Délka záruky: 69273666 měsíce
Délka záruky IČO: 69273666 měsíce
Displej: ano
Gigabit LAN: ano
Hmotnost: 4350 g, 5.77000 kg
Homologace EN50155: ne
LAN: ano
Management: ano
Napájení zařízení: interní zdroj
Podpora POE: ano
Použití v exteriéru: ne
Provedení: rack
Provozní teplota max: 50 °C
Provozní teplota min: -20 °C
RJ-45 (počet): 26
Rozměry: 441 × 330 × 44 mm