Kabát Trixie Orléans, M: 45 cm, reflexní černý
Kód: CP-092077Detailní popis produktu
Bunda s měkkou fleecovou podšívkou a reflexním lemováním. Velikost: obvod pasu 45-65 cm, celková délka 45 cm.
Obleček pro psy s reflexními prvky a s měkkou flísovou podšívkou. Vhodný na jarní/podzimní počasí za snížené viditelnosti.
- Poutka na zadní nohy.
- Se suchým zipem v oblasti hrudníku.
- Reflexní prvky.
- Odolný vůči vodě.
- Lze prát v pračce.
Materiál
Nylon
Barva
Černá
Velikost
Délka 45 cm, obvod hrudníku 45 - 65cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelechy, podložky, polštáře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4011905305158 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 45 cm |
| Materiál: | Umělé |
| Do pračky: | Ne |
| Konfekce: | M 45 cm |
| Priznak: | Výprodej |
| Roční období: | Jaro / podzim, Zima |
| Typ oblečku: | Bunda/kabát |
| Velikost psa: | Střední |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
